1 Ding is zeker: GEEL heeft de beker !!!!

Nieuws van geel: Pinksterfeesten 2017

De Geel gaan er weer aan beginnen

 

De voorbereidingen van de pinksterfeesten zijn weer officieel van start gegaan.
De gele ploeg is weer druk in de weer om een fantastisch spel in elkaar te steken.
Uiteraard kruipt hier heel veel tijd en arbeid in en zijn alle handen welkom. Diegene die interesse heeft om mee te helpen aan dit evenement is van harte welkom. Graag een seintje aan onze voorzitter zodat we de nodige afspraken kunnen maken.

 

Enkel belangrijke data voor de gele ploeg:

-Vrijdag 5 mei 2018 @20u00: Voorstelling spelletjes op speelplaats Steborg

-Maandag 7 mei 2018 @19u00: Oefenen van de spelletjes op de parking van Prik en Tik

-Donderdag 17 mei 2018 @14u00: Stevoort Staminee - Pinkstertent

-Zaterdag 19 mei 2018 @18u30: Vierkamp - Steborg

-Zondag 20 mei 2018 @10u00: Eucharistieviering - Pinkstertent

Geen berichten in deze lijst:

Uw voorzitter

Voorzitter:

  • Ronny Jammaers


 

Spelleiders:

Geel spel:

- Jeroen Bogaerts (0477/270595) jeroen.bogaerts(at)belins.be

- Erna Stevens (0474/347163) ernastevens(at)telenet.be

- Els Motmans (0473796975) motmans.els@gmail.com

 

Rood Spel:

- Gerrit Laveren (0495/546599)  gla(at)pandora.be

- Koen Boonen (0495/362512) koen.boonen50(at)gmail.comgla(at)pandora.be

 

Groen spel:

- Vinod Dederen (0476/234619) vinod(at)skynet.be

- Christophe Broux christophebroux(at)hotmail.com

 - Cindy Goris (0474/705675) goriscindy(at)hotmail.com

Blauw Spel:

- Roland Custers (0478/807820)  rolandcusters(at)telenet.be

- Carlo Goossens (0478/843343)  carlo.goossens(at)telenet.be

- Kiara Vandenbergh (0473/287687) kiaravandenbergh(at)outlook.com

 

Tussenspel:

- Hanne Ceusters (0476/591789) hannecusters(at)gmail.com

- Tim Henkens (0479/631778) timhenkens89(at)gmail.com

 

Schatbewaarder:

TSM:

- Dirk Pollaris

Kleurencomité

- Arlette Vanrusselt (0479/817142) arletjestevoort(at)gmail.com

 

Achter de schermen:

- Els, Els, Cindy, Debbie, Ann, Veerle, Sabina, Veronique, Carine, Patrick, Patje, Erwin, .... en zoveelen waarvan ik niet op de naam kan komen waar even waardevol voor ons succes

 

Sympathisanten:

Belangrijke Data Pinksterfeesten 2017

Straten

  • Sterrebos
  • De Libottonstraat
  • Hasseltse dreef
  • Sint-Maartenplein
  • Hofbeemdenstraat
  • Alkenstraat