1 Ding is zeker: GEEL heeft de beker !!!!

Nieuws van geel: Pinksterfeesten 2017

De Geel gaan er weer aan beginnen

 

De voorbereidingen van de pinksterfeesten zijn weer officieel van start gegaan.
De gele ploeg is weer druk in de weer om een fantastisch spel in elkaar te steken.
Uiteraard kruipt hier heel veel tijd en arbeid in en zijn alle handen welkom. Diegene die interesse heeft om mee te helpen aan dit evenement is van harte welkom. Graag een seintje aan onze voorzitter zodat we de nodige afspraken kunnen maken.

 

Enkel belangrijke data voor de gele ploeg:

-Zaterdag 20 mei 2017 @20u00: Voorstelling spelletjes op speelplaats Steborg

-Maandag 22 mei 2017 @19u00: Oefenen van de spelletjes op de parking van Prik en Tik

-Zaterdag 3 juni 2017 @18u30: Vierkamp - Steborg

-Zondag 4 juni 2017 @10u00: Eucharistieviering - Pinkstertent

-Donderdag 8 juni 2017 @14u00: Stevoort Staminee 2 (met Armand Schreurs) - Pinkstertent

-Vrijdag 9 juni 2017 @17u00: Gouden afsluiter - pinkstertent (voor alle kleuren)

Geen berichten in deze lijst:

Uw voorzitter

Voorzitter : Michel Boiten

kleurencomit√© geel :  Arlette Vanrusselt /Vanaenrode Ludo

 

De Geel 2017:

Klik hier voor de spelregels van het gele spel jaargang 2017

 

 

 

De Geel 2015: GEEL is KAMPIOEN:

De sfeerbeelden van de Geel 2

De Geel 2014:

Klik hier voor Sfeerbeelden van de Geel 2014

De Geel 2013:

De sfeerbeelden van de Geel 2013

 De Geel 2012:

 Klik hier voor Sfeerbeelden van de Geel 2012

 

 

Voorzitter:

 

Spelleiders:

Geel spel:

- Jeroen Bogaerts (0477/270595) jeroen.bogaerts(at)belins.be

- Erna Stevens (0474/347163) ernastevens(at)telenet.be

- Els Motmans (0473796975) motmans.els@gmail.com

 

Rood Spel:

- Gerrit Laveren (0495/546599)  gla(at)pandora.be

- Koen Boonen (0495/362512) koen.boonen50(at)gmail.comgla(at)pandora.be

 

Groen spel:

- Vinod Dederen (0476/234619) vinod(at)skynet.be

- Christophe Broux christophebroux(at)hotmail.com

 - Cindy Goris (0474/705675) goriscindy(at)hotmail.com

Blauw Spel:

- Roland Custers (0478/807820)  rolandcusters(at)telenet.be

- Carlo Goossens (0478/843343)  carlo.goossens(at)telenet.be

- Kiara Vandenbergh (0473/287687) kiaravandenbergh(at)outlook.com

 

Tussenspel:

- Hanne Ceusters (0476/591789) hannecusters(at)gmail.com

- Tim Henkens (0479/631778) timhenkens89(at)gmail.com

 

Schatbewaarder:

 

TSM:

- Dirk Pollaris

Kleurencomité

- Arlette Vanrusselt (0479/817142) arletjestevoort(at)gmail.com

 

Achter de schermen:

- Els, Els, Cindy, Debbie, Ann, Veerle, Sabine, Veronique, Carine, Patrick, Patje, Erwin, .... en zoveelen waarvan ik niet op de naam kan komen waar even waardevol voor ons succes

 

Sympathisanten:

Belangrijke Data Pinksterfeesten 2017

Voorstelling Spelletjes:

-Zaterdag 20 mei 2017 om 20h00 parking Steborg. 

Spelletjes oefenen bij Prik en Tik

- vanaf maandag 22 mei 2017 19h00

Verzamelen kleuren:

- Zaterdag 3 juni 2017 om 18h00 op Solidariteitsplein (17h15 @ De Stip)

Start Vierkamp:

- Zaterdag 3 juni 2017 om 18h30 te Steborg

=> BBQ

- Vrijdag 9 juni 2017 Gouden afsluiter voor ALLE kleuren - Pinkstertent

Straten

  • Sterrebos
  • De Libottonstraat
  • Hasseltse dreef
  • Sint-Maartenplein
  • Hofbeemdenstraat
  • Alkenstraat